Adwokat Paweł Przybyło

Jestem adwokatem Krakowskiej Izby Adwokackiej, wpisanym na listę adwokatów 2017 r.

Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ukończyłem w 2013 r., broniąc pracę magisterską pt.: „Odszkodowanie za niesłuszne skazanie, niewątpliwie niesłuszne tymczasowe aresztowanie      i zatrzymanie” w Katedrze Postępowania Karnego.

Po ukończeniu studiów, w latach 2014-2016, odbywałem aplikację adwokacką w Krakowskiej Izbie Adwokackiej, zdając egzamin adwokacki oraz uzyskując tytuł zawodowy adwokata.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując, począwszy od IV roku studiów, pod kierunkiem znanych krakowskich adwokatów. W trakcie odbywania aplikacji adwokackiej zajmowałem się głownie reprezentacją Klientów przed sądami w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego, a także bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych.

Zdobyte umiejętności oraz doświadczenie zawodowe pozwalają mi na profesjonalne, kompleksowe i skuteczne świadczenie usług z zakresu różnych dziedzin prawa, zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i przedsiębiorców.

Swoje zainteresowania zawodowe kieruję głównie w stronę prawa karnego.

Posługuję się językiem angielskim oraz językiem czeskim.

Prywatnie interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną oraz skokami narciarskimi. Pasjonuję się również historią Polski, lubię także dobrą książkę oraz dobry film. Wolny czas spędzam na podróżowaniu.